Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Yra0daiktai į jūsų krepšelį. Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo
Nauja Sumažinta kaina! 4 Kanalų Belaidis Nuotolinio Valdymo popierinės kopijavimo aparatų matricos RF Nuotolinio valdymo pultelio Mygtuką Elektros Vartų, Garažo vartų Raktas Fob Universalus 433MHz 315MHz Padidinti

4 Kanalų Belaidis Nuotolinio Valdymo popierinės kopijavimo aparatų matricos RF Nuotolinio valdymo pultelio Mygtuką Elektros Vartų, Garažo vartų Raktas Fob Universalus 433MHz 315MHz

€1.18

-20 %

€1.48

Nauja prekė

Paramos PROGRAMĄ No
Spalva kaip pic parodyti
Kanalas 4
Gaminio Medžiaga ABS
Naudoti Apšvietimas
Prekės Pavadinimas vanpower
Belaidis Ryšys RF
Įrengimas Belaidžio
Pakuotė No
Vardinė Srovė 12mA
Vardinė Įtampa 6V
Dažnis 433 MHz
Modelio Numeris 167989
Gaminio Dydis 55 x 30 x 15mm/2.17 x 1.18 x 0.59"

4 Kanalų Belaidės RF Nuotolinio Valdymo popierinės kopijavimo aparatų matricos Elektros Vartų, Garažo vartų Raktas Fob

4 Kanalų Belaidis Nuotolinio Valdymo Klonavimo Popierinės Kopijavimo Aparatų Matricos Elektros Vartų, Garažo Vartų Raktas Fob

========

Naudojimo instrukcijos:

Aišku, kodai

1. Paspauskite ir palaikykite A ir B mygtuką, tuo pačiu metu. Jei lemputė vieną kartą, tada mirksi tris kartus ir tai reiškia, kad aiškiai kodas yra viskas.

2. Paspauskite ir palaikykite mygtuką, tada paspauskite B mygtuką. Jei lemputė vieną kartą, tada mirksi tris kartus ir tai reiškia, kad aiškiai kodas yra viskas.

3. Paspauskite ir laikykite mygtuką B, pirmą kartą, tada paspauskite mygtuką. Jei lemputė vieną kartą, tada mirksi tris kartus ir tai reiškia, kad aiškiai kodas yra viskas.

Kopijuoti kodai

1. Kairę ranką turintis originalus nuotolinio valdymo pultas, dešinę ranką laikydami kopijavimo nuotolinio valdymo pultas, įdėti du nuotolinio valdymo pulteliai taip arti, kaip įmanoma.

2. Paspauskite pirmą mygtukai abiejų nuotolinis valdymas vienu metu. Maždaug po 2 sekundžių, LED greitai "flash" 2 kartus. Po 1 sekundę, indikatorius pradės mirksėti ilgą laiką.

3. Tada atleiskite.

4. Paspauskite mygtuką mokymosi, nuotolinio valdymo pultas, šviesos bus normaliai, o tai rodo, kad pirmasis raktas kodas originalaus nuotolinio valdymo pulto buvo nukopijuoti į mokymąsi, nuotolinio valdymo pultas.

5. Tas pats metodas, savo ruožtu, kopijuoti antras raktas, trečiosios pagrindinės ir atgal mygtuką.

5. Jei kopija yra sėkmingas, nuotolinio valdymo funkcija po kopijuoti yra tas pats, kaip originalaus nuotolinio valdymo pultelio mygtukus.

Atkūrimo Kodai

1. Nuspauskite ir laikykite C ir D mygtuką ir tuo pačiu metu. Jei lemputė vieną kartą, tada mirksi tris kartus ir tai reiškia, kad atsigavimas kodas yra viskas.

2. Nuspauskite ir laikykite C mygtuką, tada paspauskite D mygtuką. Jei lemputė vieną kartą, tada mirksi tris kartus ir tai reiškia, kad atsigavimas kodas yra viskas.

3. Nuspauskite ir laikykite C mygtuką, tada paspauskite D mygtuką. Jei lemputė vieną kartą, tada mirksi tris kartus ir tai reiškia, kad atsigavimas kodas yra viskas.

Duomenų atkūrimo

Kai vienas arba keli raktai, originalus nuotolinio valdymo pultas sugedo, galim duomenų atkūrimas skaldytų raktus.

1. Pirmoji kopija raktų, kad galėtų tinkamai dirbti nuo originalaus nuotolinio valdymo pulto, po vieną.

2. Kairėje paspauskite ir palaikykite mygtuką, smart kopijuoti nuotolinio valdymo(pagrindinis, turi būti nukopijuotas į pirmąją vietą). Dešinėje paspauskite D mygtuką smart kopijuoti nuotoliniu būdu, ir ji gali automatiškai atsinaujinti kai sugadintos pagrindinės.

Vienas rakto kopija

1. Paspauskite ir palaikykite nuspaudę klavišą " smart kopijuoti nuotolinio valdymo pultas su savo kairę ranką.

2. Paspauskite ir palaikykite B klavišą " smart kopijuoti nuotolinio valdymo pultas su savo dešinę ranką.

3. Kai kontrolinė lemputė 3 kartus ir tada užgęsta, tai reiškia, aišku, kodas baigtas.

4. Atleiskite mygtuką kaire ranka ir paspauskite C mygtuką vieną kartą.

5. Vienas rakto kopiją režimas yra daroma.

6. Po nustatymo, kai kopiją bet kurį mygtuką ir kitos trys raktai yra automatiškai gauti.

Pastaba: Po to, kai nustatant vieno rakto kopijavimo režimo, kai operacija atliekama ant kopijos-by-kopijavimo režimo LED mirksės 3 kartus greitai jums pradėti taupyti duomenis. Ne, mygtuką atleiskite šiuo metu. Taupymo duomenys nėra padaryta, tol, kol šviesos DIODAS yra įjungtas. Priešlaikinis paleidimas gali sukelti neišsamių duomenų išsaugojimas.

Duomenų fiksavimo

1. Siekiant išvengti tyčinio ar atsitiktinio pat-valymo operacijų metu, dėl duomenų praradimo nuotolinio valdymo pulto. Pagal vartotojo pageidavimus, galite pasirinkti naudoti ir ne.

2. Duomenų fiksavimo operacija turi būti atlikta po kopijuoti yra baigtas, ir nustatyti, jis gali pakeisti originalaus nuotolinio valdymo pulto.

3. Duomenų fiksavimo veikimas yra labai paprastas, dešinėje paspauskite ir palaikykite B klavišą, o kaire ranka spauskite klavišą D ir tai yra daroma.

4. Kai duomenys yra užrakintas, aukščiau valymo ir atkūrimo funkcijas, visų žlugti. Kopijuoti kodas turi būti atliktas iki išlaisvinti.

5. Atrakinti yra sunkiau, nei lėkščių. Prašome įsitikinkite, kad visos funkcijos yra gerai iki blokavimo.

Duomenų atrakinimas

1. Dešinėje paspauskite ir laikykite mygtuką B. Neleisk eiti visą operaciją.

2. Maždaug po 20 sekundžių, lemputė užges.

3. Kairėje paspauskite ir laikykite paspaudę klavišą.

4. LED indikatorius sumirksės tris kartus.

5. Atrakinti operacija yra atlikta. Nuotolinio valdymo atstato į pradinę būseną visų tuščias kodą.

Pastaba: atrakinti operacija taip pat išvalo originalus nukopijuoti duomenis.

Techniniai duomenys:

Gaminio medžiaga: ABS

Gaminio dydis: 55 x 30 x 15mm/2.17 x 1.18 x 0.59"

Vardinė įtampa: 6 V

Nominali srovė: 12mA

Produkto svoris: 25g

Įrengimas: belaidis

Dažnis: 315/433MHz

Moduliacijos metodas: KLAUSTI (amplitudės moduliavimas)

Belaidžio ryšio atstumas: 50-100m (atviras)

Taikymo sritis: garažo vartai, signalizacija, automatinės durys, durų užrakto, šviestuvai

Taikoma tipo lustas, kuris gali kopijuoti:

EV1527 visos serijos ir suderinamą modelius, PT2240 visos serijos ir suderinamą modelius, PT2262 visos serijos ir suderinamą modelius, PT2260 visos serijos ir suderinamą modelius, HT6P12E, HT6P20D, ir t.t., CAME1, CAME2 ir kt., K323A plokštė (tik) palaikymą, T18, ir kiti 32-bitų kodai; (nepalaiko geležinkelių kodai.)

Žymos: Nuotolinis Valdymas, Buitinė Technika, Pigūs Nuotolinis Valdymas, Aukštos Kokybės Buitinė Technika, Nuotolinis Valdymas.

Parašyti atsiliepimą

4 Kanalų Belaidis Nuotolinio Valdymo popierinės kopijavimo aparatų matricos RF Nuotolinio valdymo pultelio Mygtuką Elektros Vartų, Garažo vartų Raktas Fob Universalus 433MHz 315MHz

4 Kanalų Belaidis Nuotolinio Valdymo popierinės kopijavimo aparatų matricos RF Nuotolinio valdymo pultelio Mygtuką Elektros Vartų, Garažo vartų Raktas Fob Universalus 433MHz 315MHz

Panašūs produktai